Lasav

Lasav je významný italský výrobce kvalitních produktů pro autolakovny a autoopravny.  Z celé řady produktů patří mezi nejlepší karosářské tmely, brusné pasty, ochranné nátěry a i plniče.  Laminovací souprava VETROPLAST KIT patří díky své kvalitě  mezi nejprodávanější  výrobky. V naší prodejní nabídce pak dále naleznete ještě mnoho dalších osvědčených výrobků tohoto výrobce.

 

 

ANTIROMBO

Plastický nátěr Lasav antirombo na spodky vozidel  je vysoce kryvý a přilnavý. Vynikající ochrana proti korozi.   Má vynikající schopnosti a dobře se aplikuje.   Zaručuje dlouhotrvající ochranu.  Dá se natírat štětcem nebo použít stříkací pistoli.
Obsah: 2500 ml

 

 

BODY NÁSTŘIK DO DUTIN – Lasav protectiv 1lt

Antikorozní ochrana dutin karoserie proti vlhkosti, solím, a chemickým produktům. Vyznačuje se vysokou vlínavostí, je elastický i při změně teplot. Vysoká trvanlivost. Lze ředit nitroředidlem.
Obsah: 1lt

 

 

BRUSNÁ PASTA NA LAK.

Brusná pasta na lak Lasav- prostředek na opravu laku auta, motocyklu, lodí apod..
Broušení za sucha. Odstraní škrábance, přechody laku, „pomeranč“.
Dobrá aplikace a stejně dobrý výsledek.
Obsah: 150ml, 500ml

 

 

TMEL JEMNÝ

Dvousložkový polyesterový tmel vysoké kvality. Vhodný pro tmelení malých nerovností na kov, dřevo, plast, beton, litinu. Používá se převážně jako tmel na auto, karosérie, motocykly ,lodě apod… Je brousitelný za cca 15 minut. Dokonalé tvrdosti je docíleno za 1 hodinu. Nanáší se stěrkou.
Obsah: 150ml, 750ml

 

 

TMEL S OBSAHEM HLINÍKOVÝCH VLÁKEN

Dvousložkový polyesterový tmel s obsahem hliníkové drtě. Vhodný pro tmelení středně velkých nerovností na kov, dřevo, plast, beton, litinu…
Je to výborný tmel na auto, karosérie, motocykly ,lodě apod… Tmel je brousitelný za cca 15 minut. Dokonalé tvrdosti je docíleno za 1 hodinu. Nanáší se stěrkou.
Obsah: 750ml

 

 

TMEL S OBSAHEM SKELNÝCH VLÁKEN

Dvousložkový polyesterový tmel s vysokým obsahem skelných vláken. Určený pro tmelení velkých nerovností až do vrstvy několika centimetrů bez nebezpečí odprýsknutí. Vhodný na kov, dřevo, beton, litinu… Používá se převážně jako tmel na auto, karosérie, motocykly ,lodě apod… Tmel je brousitelný za cca 15 minut. Dokonalé tvrdosti je docíleno za 1 hodinu. Nanáší se stěrkou.
Obsah:  150ml, 750ml

 

 

VETROPLAST KIT – Laminovací souprava

Tato laminátová souprava je určena k opravám lodí nádrží, automobilových karosérií, karavanů apod. zařízení.

Obsah:  750ml

 

 

RUČNÍK V ROLI – 3kg

Ručník Lasav v roli v provedení klasické odvíjení.
Prostředek nejen pro hygienu, ale i k práci při čištění karosérie, skel aj.

Balení: 2 role (folie)

 

 

BUNIČINA V ROLI  5 kg .

Prostředek nejen pro hygienu, ale i k práci při čištění karosérie, skel aj.. Kvalitní vlákno s vysoce savou schopností.

Balení: 2 role (folie)