SERVO SERVO FIN WAX EXTRA 25lt
Servo servo fin wax extra 25lt je konzervační a vodoodpudivý přípravek pro strojní (ruční) mytí karoserií motorových vozidel. Fin Wax Extra je kapalina červeného zbarvení, je to kationaktivní disperze konzervačních látek s vysokým hydrofobním účinkem.
Použití:
Servo servo Fin Wax Extra 25lt se používá pro strojní i ruční mytí karoserií motorových vozidel. Na povrchu laku vytváří ochranný film, způsobující rychlé stékání vody, snadné osušení karoserie (proudem vzduchu, jelenicí) a docílení vysokého lesku s konzervačním efektem.
doporučené ředění: Povrch laku předem omytý ServoŠamponem nebo Autošamponem a opláchnutý vodou se postříká roztokem Fin Waxu Extra: Příprava pracovního roztoku se provede zředěním s vodou v poměru pro vysokotlaké přístroje (1:10 až 1:20), pro mycí boxy koncentrát nebo (1:1 až 1:4). Stupeň zředění je závislý na typu přístroje a rychlosti dávkování přísady do oplachové vody. Pro ruční mytí: 1:200 až 1:400.
Obsah: 25lt