Servošampon Rapid

servošampon rapidServošampon Rapid  5kg

Servošampon Rapid je univerzální přípravek pro strojní i ruční mytí chassi, motorů, karoserií, plachet motorových vozidel, průmyslových provozů, podlah ap..   Servošampon rapid je modrý krystalický prášek silně alkalické povahy. Jedná se o směs saponátů.
Použití:
Servošampon rapid je vysoce účinná šamponovací přísada do všech typů mycích vysokotlakých přístrojů. Lze úspěšně použít i při ručním mytí. Rozpouští všechny běžné nečistoty, mastnotu, bláto, zbytky hmyzu
ap. Před použitím se ředí vodou. Stupeň ředění se upraví podle typu přístroje a rychlosti přisávání přísady do mycí vody. Po omytí se povrch opláchne vodou. Při ručním mytí je ředění obdobné.

Obsah:  5kg

servošampon rapid 4kgServošampon Rapid 4kg

Univerzální přípravek pro strojní i ruční mytí chassi, motorů, karoserií, plachet motorových vozidel, průmyslových provozů, podlah ap..   Servošampon rapid je modrý krystalický prášek silně alkalické povahy. Jedná se o směs saponátů.

 

Obsah: kbelík 4kg

 

rapid_750_vServošampon Rapid  750g

Servošampon rapid je univerzální přípravek pro strojní i ruční mytí chassi, motorů, karoserií, plachet motorových vozidel, průmyslových provozů, podlah ap..   servošampon rapid je modrý krystalický prášek silně alkalické povahy. Jedná se o směs saponátů.

 

Obsah: doza 750g