Fridex

fridex stabilFRIDEX STABIL

Koncentrovaná chladící kapalina na bázi ethylenglykolu. Je určena zvláště pro všechny typy starších motorových vozidel, zemědělské a stavební stroje. Výměnná lhůta 2 – 3 roky (podle doporučení výrobce vozidla).

Balení: 1lt, 3lt, 25lt, 60lt, 200lt

 

 

fridex G48FRIDEX  G 48

Je čirá, tmavozeleně zbarvená kapalina, bez zápachu, hořké chuti. S vodou je mísitelná v každém poměru. Fridex G 48 je roztokem 1,2 ethandiolu s inhibitory koroze, stabilizátory, odpěňovačem a přísadou proti požití. Neobsahuje fosfáty, dusitany, aminy.
Fridex G 48 je určen pro chladící systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Slouží jako kvalitnější plnohodnotná náhrada dříve používaného Fridexu D 824 HS. Svými vlastnostmi je totožný s chladící kapalinou Glysantin G 48, která je schválena světovými výrobci automobilů jako jsou např. BMW, Mercedes-Benz, Audi, VW, Opel, General Motors, Porsche,Saab, Volvo a Man. Fridex G 48 se používá ředěný destilovanou vodou nebo kvalitní pitnou vodou požadovaný bod tuhnutí.

Balení: 1lt, 3lt, 25lt, 60lt, 200lt

 

fridex G PlusFRIDEX G PLUS

Moderní chladící kapalina obsahuje inhibitory koroze na bázi organických kyselin a jejich solí. Její jedinečné antikorozní vlastnosti chrání chladicí systém po celou dobu životnosti této kapaliny. Životnost FRIDEXU G PLUS je garantovaná na 5 let provozu. Tato mrazuvzdorná kapalina je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. FRIDEX G PLUS je mísitelný s originální chladicí kapalinou ŠKODA G 12+. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.

Použití:     FRIDEX® G PLUS je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Naředěný FRIDEX® G PLUS plňte do čistého chladiče. Lak při potřísnění ihned omyjte vodou. Kapalina se používá ředěná destilovanou vodou nebo kvalitní pitnou vodou na požadovaný bod tuhnutí. FRIDEX G PLUS : voda = bod tuhnutí ve °C = bod varu: 1 : 2 = -18°C = 105°C 1 : 1,5 = -27°C = 108°C 1 : 1 = -38°C = 110°C Poznámka: Tolerance teplot +/-2°C

Balení: 1lt, 3lt, 25lt, 60lt, 200lt