Nářadí

naradi_komplet

Nabídka nářadí přináší od toho základního až po speciální. Např. od klasického zvedáke až po optické měřidlo refraktometr.

Zvedák nůžkový Alca 2000kg

nářadí_zvedak_alca 2tuny

Zvedák nůžkový ALCA 2000kg

zdvih: min. 120mm
max. 418mm
váha zvedáku 3,16kg

Nezbytný prvek v nářadí.

 

Miska na olej 14lt

nářadí_miska_olej_vMiska na odčerpání oleje 14lt
Praktická nádoba na vypouštění kapalin. Olej, PHM, a podobné technické kapaliny. I toto patří do praktického nářadí.

 

 

Klíč na kola

nářadí_klic_teleskop_vKlíč na kola teleskopický
Praktický teleskopický klíč na kola pro snadnou demontáž i montáž. Rozměr hlavice 17 a 19 mm

 

 

 

Refraktometr REF 404 – přístroj k měření chladících kapalin

nářadí_refraktometr_ref404_vRefraktometr

Optický přístroj refraktometr kombinovaný pro kontrolu správného naředění chladící kapaliny, stavu elektrolytu v akumulátoru a směsi v ostřikovačích.
Jedná se o ruční refraktometr s vynikajícími vlastnostmi usnadňující práci.
Použití:
Pro měření chladící kapaliny na bázi etylenglykolu (Fridex stabil, super, Fridex G 48, Fridex G Plus, Glysantin) nebo propylenglykolu (Fridex eko extra), které jsou důležitými médii ve vašem voze. Chrání motor před korozí zevnitř chladícího systému, mají vysoký bod varu, takže v létě tzv. neuvaříte”motor a nízký bod tuhnutí zamezuje poškození systému v zimním období. Dále je určen k měření stavu elektrolytu v akumulátoru a směsi v ostřikovačích. Důležité: U měření směsí do ostřikovačů má tento přístroj dvě stupnice.
Popis přístroje:
Okulár je vybaven stupnicí na měření bodu tuhnutí chladících kapalin na bázi etylenglykolu a propylenglykolu v rozsahu 0°C až -50°C (stupnice uprostřed) Stupnice vlevo určuje hustotu elektrolytu akumulátoru v g/cm3 (1,1 až 1,4). A 2 stupnice napravo určují stav směsi v ostřikovačích (0 až -40°C) . K přesnému měření stačí odebrat pouhou kapku měřené kapaliny a po nanesení vzorku na pracovní plochu tubusu můžeme okamžitě odčítat naměřenou hodnotu.