Aditiva do paliva

STP ADITIVA DO PALIVA

Snižují spotřebu paliva a výfukové emise, zlepšují výkon motoru, čistí celý palivový systém atd…

 

 

 

ČISTIČ VSTŘIKOVANÍ BENZÍN

STP Petrol Injector Cleaner

* Čistí a udržuje palivovou soustavu
* Obnovuje výkon a účinnost motorurozpouštěním škodlivých usazenin
* Snižuje emise a zamezuje zpoždění škrtící klapky

Použití:

Nalijte celou lahvičku do palivové nádrže (ošetří 50-60lt paliva) po ujetí každých 4800km. Lze bezpečně používat s ostatními aditivy STP. Vhodný pro všechny klasické a moderní motory, katalyzátory.

Obsah: 200ml

 

ČISTIČ VSTŘIKOVANÍ DIESEL

STP Diesel Injector Cleaner

Čistič k ochraně proti nárůstu škodlivých usazenin v palivovém systému. Bez patřičné ochrany mohou tyto nánosy způsobit špatné startování motoru, vyšší spotřebu paliva a zvýšení škodlivých emisí. Výrobek napomáhá: chránit palivový systém motoru před tvorbou škodlivých usazenin, zlepšit výkon motoru, snížit škodlivé emise, snížit spotřebu paliva.
Použití:
Nalijte celou lahvičku do palivové nádrže (ošetří 50-60lt paliva) po ujetí každých 4800km. Lze bezpečně používat s ostatními aditivy STP. Vhodný pro všechny dieselové motory, včetně DI, IDI a comon rail, a katalyzátory.
Obsah: 200ml

 

PŘÍPRAVEK DO NAFTY

STP Diesel Treatment

Nové technologie dieselových motorů a biopaliv si vyžadují potřebu čištění motoru, zejména vstřikovacích trysek.
Přípravek je vyroben k udržení špičkového výkonu motoru tím, že zabraňuje tvorbě škodlivých nánosů na klíčových částech motoru.
Při pravidelném používání testy prokazují 100% kontolu nad tvorbou nánosů ve vstřikovacích tryskách, prevence zanášení vstřikovacích trysek a ztráty paliva.
Přípravek tak udržuje dieselový palivový systém v čistém stavu, snižuje spotřebu paliva a výfukové emise.
Zlepšuje výkon motoru a snižuje jeho hlučnost.
Obsah: 200ml

 

PŘÍPRAVEK DO BENZÍNU

STP Petrol Winter Treatment

Udržuje motor čistý tím, že zabraňuje tvorbě škodlivých nánosů špíny a gumy v palivovém systému,speciálně na sacích ventilech. Snižuje spotřebu paliva.

Obsah: 200ml

 

 

ČISTIČ PALIVOVÉHO SYSTÉMU DIESEL

STP Complete Fuel System Cleaner Diesel

Nejdokonalejší palivová přísada. Speciálně vyrobena k čištění a ochraně celého palivového systému pro dosažení špičkového výkonu. Jedna láhev pomůže snížit spotřebu paliva, obnovit výkon a akceleraci. Přípravek teké sníží emise, kouřivost a zlepší studené starty či nepravidelný chod motoru.

Obsah: 400ml

 

 

ČISTIČ PALIVOVÉHO SYSTÉMU BENZÍN

STP Complete Fuel System Cleaner Petrol

Přípravek snižuje spotřebu paliva, obnovuje výkon a akceleraci. Použitím jedné láhve zlepšíte studené starty, nepravidelný chod motoru a snížíte emise. Čistí a chrání celý palivový systém pro dosažení špičkového výkonu.

Obsah: 400ml