Autodoplňky


Autodoplňky spolu s autokosmetikou tvoří asi nejpopulárnější a nejoblíbenější kategorie v oblasti nabídky pro motoristy. V naší nabídce jsou autodoplňky vlastně úzce spjaté i s autopříslušenstvím. Opět se snažíme nabídnout to nejlepší na našem trhu. Kvalita, cena a dostupnost jsou prioritou.

U doplňků jsou velice oblíbené ofuky oken tzv. „deflektory“. Výrábí se na míru téměř pro všechny typy vozidel na trhu. Pro exteriér vozidla jsou v nabídce LED osvětlení, autožárovky TRIFA a OSRAM,  poklice kol, různé typy lišt, sněhové řetězy, zimní clony atd.. Ze základních potřeb jsou tu  autolékárny, motolékarničky,  prostě věci povinné výbavy jako výstražné vesty, autolana, výstražné trojuhelníky, sady pro opravu pneu a mnoho dalších výrobků.

V interiéru oceníte nabídku špičkových kožených potahů na volant, potahů na sedadla, od tzv. trik až po vyhřívané. Kvalitní autokoberce potěší každého. Gumové autokoberce dokonale ochrání interiér spodní části vozidla. Významným a velice oblíbeným doplňkem jsou plastové vany  do kufru. Ochrání prostor, zamezí pohybu věcí díky svému protiskluzovému povrchu a dobře se udržují.

Stěrače, které jsou významným prvkem i pro naši bezpečnost,  máme v nabídce pro všechny typy vozidel. Základ tvoří klasické kovové lišty s kvalitní gumičkou z grafitu a teflonu. U moderních „pružných stěračů“ nabídka pokrývá většinu moderních vozidel. Značka stěračů Alca a Heyner patří přednímu německému výrobci autodoplňků. Pod jeho značkou nalezneme i dětské autosedačky, kompresory do auta i domácnosti a dále také nářadí.

Dalším naším nabízeným významným doplňkem jsou loketní opěrky zn. ARMSTER . Právem patří designově a kvalitou mezi nejlepší na našem trhu vůbec. Opět pokrývají většinu typu a značek automobilů u nás. V našem širokém sortimentu autodoplňků si jistě vybere každý.