Autochemie


Autochemie tvoří nezbytnou součást v automobilovém průmyslu. Ale nejen v něm. Důležitá je i v domácnosti, ve specializovaných firmách, autoopravnách a dalších mnoha odvětvích. Bez nadsázky se dá říci, že bez autochemie není ani možnost provozu aut. To, že pro automobil není důležitý pouze vzhled, ale hlavně  i dobrý stav motoru a dalších součástí automobilu ví asi každý. Údržba automobilu prodlužuje jeho životnost. Naší snahou je proto  přjít s tou nejkvalitnější nabídkou produktů  z oblasti autochemie od nejvýznamějších výrobců.

Všechny námi nabízené značky si zakládají zejména na kvalitě a snaží se pro automobily udělat to nejlepší. Jejich produkty proto naleznete i přímo ve výrobě automobilů, ale také  v autoopravnách, prodejnách autodílů , čerpacích  stanic a především u nás.

Základní nabídku tvoří všeobecně známé výrobky, jako brzdové kapaliny, technické spreje, maziva, aditiva, kapaliny do ostřikovačů, chladičů  a mnoho dalších produktů nezbytných k provozu vozidla.
V autochemii se dají rozlišovat i sezonní produkty , jako např.  zimní nebo letní ( to jsou náplně do ostřikovačů v letním nebo zimním období , aditiva pro letní a zimní provoz a podobně ).

 

Sortiment, který nabízíme pokrývají jak tuzemští výrobci, tak i přední zahraniční firmy. Můžete se na nás tak obrátit s plnou důvěrou, protože naši dodavatelé patří mezi přední tuzemské i světové výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Dnes již asi nepřekvapí atraktivní, praktický design a snadná aplikace všech produktů.

Naši prioritou je pak toto vše doplnit o kvalitní a rychlou doádvku až k Vám.  Dále podat kvalitní a fundované informace o produktech.

… a zde částečný výčet výrobců:

Z předních tuzemských je v popředí hlavně Velvana. V našem portfoliu pak naleznete: Coyote, Brunox, La sav, Ma-Fra Vif, STP, Cyclo, Carcos, Versachem, Loxeal a mnoho dalších.