Potahy sedadel

V nabídce máme potahy sedadel několika druhů.  V prvé řadě jsou potahy sedadel TRIKO. Jedná se o univerzální potahy sedadel s atraktivním designem.  Dále potahy sedadel „POLY“, sada na celý vůz. Lze je osadit na většinu běžně používaných automobilových sedadel. Potah lze použít na sedadlech, která mají zabudovaný boční airbag přímo v opěradle předních sedadel.  Dalším druhem, jsou vyhřívané potahy v několika typech provedení. Uplatní se tam, kde nejsou vyhřívané sedačky. Poslední v řadě jsou přehozy. Ty najdou uplatnění jako dobrý ochránce sedaček při převážení např. domácích zvířat nebo nákladů.

 

potahy sedael_triko_cerv_vPotah sedadla TRIKO

Univerzální potahy sedadel s atraktivním designem.
Baleno v praktickém uzavíratelném balení.
Pro všechny typy automobilů bez bočních airbagů.
Provedení 2x přední díl.
Různé barevné kombinace.

 

potahy sedadel_poly_vPotahy sedadel „POLY“, sada na celý vůz.

Lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel. Potah lze použít na sedadlech, která mají zabudovaný boční airbag přímo v opěradle předních sedadel. Balení obsahuje potah na přední sedadlo (2x), zadní sedák (celý), zadní opěradlo (pomocí zipu dělitelné na 3 díly), opěrku hlavy (5x). Díky zipům na zadní opěradlová části je možné potahy použít i na vozy s dělenými zadními sedadly a opěradla sklápět bez nutnosti sejmutí potahu.

 

 potahy sedadel_vyhřívaný_504200_vPotah sedadla vyhřívaný – HEYNER PREMUIM CLASSIC

Univerzální vyhřívaný potah na sedadlo, napájení 12V-42W konektorem do zásuvky automobilového zapalovače.
Potah vyhřívá sedák i opěrák. Pro všechny typy automobilů.
Dokonale spolehlivý s pevným topným tělesem
Barva šedá nebo černá.

 

hy_505100_vPotah sedadla vyhřívaný – HEYNER PREMUIM s regulací

Univerzální vyhřívaný potah na sedadlo, napájení 12V konektorem do zásuvky automobilového zapalovače. 3 – stupňová regulace
Potah vyhřívá sedák i opěrák, vyhřívání je možné regulovat (I, II, vypnuto). Pro všechny typy automobilů. Dokonale spolehlivý s pevným topným tělesem. Snadná instalace.
12V, 24W-38W
Barva – šedý nebo černý.

 

potahy sedadel_vyhriv_ob_a_vPotah sedadla vyhřívaný černý

ATEST 8SD 2690
Univerzální vyhřívaný potah na sedadlo, napájení 12V konektorem do zásuvky automobilového zapalovače, zabudovaný termostat.
Pro všechny typy automobilů. Připevnění k sedadlu pomocí gumových popruhů. Barva černá.

 

potahy sedadel_ochranny_prehoz_z_vOchranný přehoz zadního sedadla

Rozměr: 135 x 155 cm. Víceúčelový ochranný přehoz zadních sedadel. Slouží nejen pro domácí mazlíčky, pokud chcete ochránit i čalounění zadních dveří objednejte model MIK006.