Autokosmetika

 

Autokosmetika asi nejpopulárnější oblast v motoristickém světě doplňků. Autokosmetika zahrnuje přípravky určené pro časté použití. Je pomocníkem pro zachování čistoty vozidla v každodenní provozu. Všechny výrobky usnadňují péči o vozidlo  a výrazně zkracují   dobu, kterou je nutné pro čistotu vozidla obětovat či investovat.Jedná se především o různé typy autošamponů, čističů disků kol, čističe skel, čističe sedadel a čalounění, cockpit spreje, desinfikátory a čističe klimatizací apod.

To byla oblast čištění. Avšak je tu i ochranná část autokosmetiky. Tuto zastupují  všechny přípravky, které pomáhají chránit jednotlivé díly vozidel před stárnutím, znečištěním, ztrátou čistoty lesku, nebo barevného odstínu.  Proto jsou to různé ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené a koženkové díly, impregnace textilií, vosky na disky kol aj.

A nesmíme take zapomenout na tzv. renovační autokosmetiku. To jsou přípravky, které slouží pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí vozidel. Pomáhají například při zešednutí plastových nárazníků, plastů v interiéru a exteriéru, pneumatik, nebo při ztrátě lesku laků, chromovaných dílů apod.

Nabízíme proto to nejlepší. Značky jako Turtle Wax, Armorall, Wunder Baum,Velvana nebo Coyote zná asi většina motoristů.

Pomocí těchto značek budete moci dokonale ošetřit interiér i exteriér vozidla. Ochráníte si lak Vašeho vozidla naší autokosmetikou.

Čištění interiéru bude s těmito špičkovými výrobky hračkou a údržba a péče o vozidlo vás bude i bavit.