Epoxidová lepidla

Lepox metal

Lepox metal

 EPOXIDOVÉ LEPIDLO LEPOX METAL

Použití: Při opravách karoserií, chladičů, prasklých motorových bloků a van. Lepox Metal je vhodný i pro opravy ústředního topení, utěsňování nádrží a potrubí, apod. Předností je, že směšovací poměr 2 : 1 je objemový i váhový s tolerancí ± 10%. Další předností pak možnost aplikace v tenkých i silnějších vrstvách při teplotě prostředí již od + 5 °C.

Epoxidová lepidla nebo – li lepící tmel se dále používá ve všech odvětvích strojírenství, ve stavebnictví ale i v domácnostech a při různých zájmových činnostech. Lepícím tmelem Lepox Metal lze lepit a tmelit kovy, dřevo, keramiku, sklo, beton a některé druhy plastických hmot. Dobře se uplatní ve slévárenství při opravách vad odlitků ze šedé litiny, ve stavebnictví pro spojování kovových prvků s betonem nebo autoservisech.

 

cartel_epoxy_kov_v   CARTELL EPOXY 10 minutový

V nabídce jsou dva typy: transparentní a plněný kovem.
Použití:Dobrá kvalita zajišťující pevné, obzvlášť rychlé, vodě odolné a průzračné lepení kameniny, porcelánu, slonoviny, drahokamu, perel, skla, keramiky, kovu, dřeva a některých umělých hmot (umakart, polyester, bakelit), a to jak mezi sebou, tak i navzájem. Lepidlo Cartell epoxy je odolné vůči chemikáliím, vyplňuje spáry a po zatvrdnutí jej lze barvit.
Obsah: 2x tuba 12g