Brunox IX 50 , IX 100

brunox_ix50_vBRUNOX  IX 50

Brunox IX 50 mazací prostředek a ochrana proti korozi. Je netvrdnoucí vícefunkční výrobek, který může být nasazen všude, kde jde o dlouhodobé mazání a zároveň spolehlivou ochranu proti korozi. Vytváří velice kompaktní nevysychající ochranný film proti korozi, který plně překryje okraje a rohy. Maže také při enormním tlaku na plochu. Lze jej odstranit čisticími prostředky.

Použití a působení: Jako mazací prostředek snášející vysokou zátěž a i ochrana proti korozi na asi 12-18 měsíců. Je určen pro náhony, řetězy, lanovody, vodící kolejnice, stroje, přesné nářadí, polotovary a hotové výrobky, vozidla, zařízení a přístroje všeho druhu.

Balení: spray 400ml

 

                                

brunox_ix100_vv BRUNOX  IX 100

Brunox IX 100 ochrana proti korozi – konzervace.

Použití a působení: Jako ochrana proti korozi při skladování venku nebo námořní dopravě. Pro hřídele, motory, ocelové cívky, ventily, stroje, přesné nářadí, polotovary a hotové výrobky, zemědělská a stavební vozidla, zařízení všeho druhu. BRUNOX Turbo-Spray IX 100 představuje vysoce účinnou ochranu a konzervaci před korozí pro kovové výrobky a stroje za ztížených povětrnostních podmínek. Je určen do nejtěžších podmínek (slaná voda) a pro přímý vliv povětrnosti. Voskovitý ochranný film je nelámavý, zůstává kompaktní a tvoří perfektní, vysoce hodnotnou konzervaci. BRUNOX Turbo-Spray IX 100 se může odstranit technickým benzínem.

Balení: spray 300ml