Aditiva do oleje

STP ADITIVA DO OLEJE

Výrobky STP nové generace. Snižují spotřebu paliva a výfukové emise, zlepšují výkon motoru. Zabraňují zanášení motoru. Udržují olej v dobré kondici.
Vyšší koncentrace.

 

 

stp aditiva do olejeSTP – PŘÍSADA DO OLEJE PRO DIESEL – aditivum do oleje

STP Oil Treatment  Diesel

Přípravek zlepšuje viskozitu motorového oleje a jeho spotřebu, předchází zanesení oblasti pístů mezi pístními kroužky. Přásada byla navržena speciálně pro všechny dieselové motory, poskytuje základní přísady nalezené v těch nejkvalitnějších olejích pro dieselové motory. Používá se mezi výměnami oleje. Nahradí spálené minerály a doplňkové látky oleje, sníží provozní náklady.

Obsah:  300ml

 

stp aditiva do oleje_pro benzinSTP – PŘÍSADA DO OLEJE PRO BENZÍN – aditivum do oleje

STP Oil Treatment For Petrol Engines

Exkluzivní přísada k obohacení motorového oleje s extra doplňkovými látkami, poskytuje vyšší úroveň viskozity plus přísady proti opotřebení a oxidaci. Poskytuje zvláštní ochranu proti snížení viskozity během působením tepla motoru a umožnuje oleji udržet klíčové mazací vlastnosti na delší dobu.

Obsah: 300ml

 

 

stp aditiva do olejeSTP – PŘÍPRAVEK PRO ČIŠTĚNÍ MOTORU

STP Engine Flushaditivum do oleje přípravek pro čištění motoru.

Vyčistí motor během 15 minut. Odstraňuje usazeniny a nánosy. Zabraňuje a předchází menším únikům oleje, neutralizuje kyseliny, čistí ventily a zdvihadla. Obnovuje ztracený výkon motoru.

Obsah: 450ml

 

STP – PŘÍSADA PROTI KOUŘIVOSTI

STP smoke treatmentaditivum do oleje

Přípravek zlepšuje viskozitu oleje, zabraňuje nadměrné kouřivosti motoru, snižuje korozi i spotřebu oleje, tlumí hluk ventilů a zdvihadel.

Obsah: 450ml