Ma-Fra

Ma-fra společnost
Po téměř padesáti letech úspěchů a impozantního růstu , jde o pevně zavedenou značku na rychle se rozvíjejícím trhu. S originálními nápady a řešeními, předvídání trendů a směrů. Je nesporným lídrem v každé části průmyslu: organizační, výzkumu, produktivity a obchodu. Vzhledem i k tomu, jak dlouho je na trhu – počátek v roce 1965, MA-FRA byla vždy na straně zákazníků. Přichází na pomoc, aby snadno vyřešili veškeré problémy, které mohou vzniknout ze dne na den, jak pro běžné uživatele, tak i na mytí a čištění pro profesionály. Ve finále pracuje i v naprosté shodě pro životní prostředí.

 

ma-fra supermafrasol

SUPERMAFRASOL

Je čistič a zároveň technické odmašťovadlo vysoké účinnosti na silně zažrané nečistoty, které odstraňuje doslova až z pórů. Jedná se o silný koncentrát určený k dalšímu ředění vodou (1:5 až 1 :50 ] s ohledem na druh odstraňované nečistoty, na druh čištěného povrchu a na dobu působení přípravku. Jde o univerzální výrobek nacházející uplatnění v celé řadě sektorů jako autoservisy, průmyslové výroby, kovovýroby, autodopravy, opravy těžkých mechanizací apod..)
SUPERMAFRASOL zajišťuje maximální účinek s neobvyklou, jednoduchostí a rychlostí. Při jediném použití dokáže odstranit houževnaté nečistoty i na porézních materiálech.
Obsahuje aktivní tenzidy schopné rozložit velký druh nečistot jako tuky, mastnotu, ropné látky, smogové a uhlíkaté usazeniny apod.. Supermafrasol lze s úspěchem použít i při čištění autoplachet nákladních automobilů, motorů, stavebních strojů, kontejnerů, cisteren, průmyslových stojů, dopravní techniky a mnoho podobných využití. Supermafrasol lze také využít i při delikátním čištění – jako je např. využití jeho čistících vlastností ve zlatnictví při přípravě odlitků zlata a stříbra.
Díky svým vlastnostem těžko nachází konkurenci.
Poznámka: nenchávejte čistící roztok na povrchu zaschnout! (důkladně opláchněte!!)
Nepoužívejte na hliník a slitiny!!
Přípravky používané ve specializovaných provozovnách.

Balení: 900ml, 6kg