Pro pneu

Autodoplňkům a příslušenství pro pneu, disky a kola patří široká nabídka. Samozřejmě právem, neboť tyto komponenty na vozidle patří mezi nejdůležitější. Z hlediska bezpečnosti, užití a v neposlední řadě i důrazu na design. Významně doplňují celkový estetický dojem z automobilu. Základ nabídky tvoří důležité prvky pro udržování stavu pneu, případných oprav a již zmiňovaný design.

Lepení  – utěsnění pneu

Slime Smart Spair – poloautomat sada s kompresorem 12V na opravu a utěsnění pneu

slime_smart_kompresor_v

Slime Smart Spair je chytrý způsob, jak opravit propíchnutou pneumatiku. Není třeba kolo demontovat – stačí nainstalovat Slime pneumatik tmel. S hmotou Slime už nikdy nebudete muset čekat na odtahový vůz nebo měnit píchnutou pneumatiku. Jen nafoukněte pneumatiku a jeďte. Nyní ji dokážete spravit za 15 minut nebo i méně! Pohodlné uložení pod sedadlem auta, nebo v kufru. Smart Spair nabízí praktické a přenosné řešení pro opravu píchnuté pneumatiky.

 

Slime Quick Spair Large – lepení a utěsnění pneu 500 nebo 600ml

slime_quick_vUživatelsky bezpečný, přívětivý a cenově dostupný přípravek pro havarijní opravu pneumatik.
Chcete-li použít Quick Spair, jednoduše odstraňte čepičku ventilku, připojte hadici a stiskněte zelené tlačítko. Během několika vteřin, je propíchnutí uzavřeno a pneumatika je nahuštěna. Rychlý Spair je nehořlavý a snadno se čistí z pneumatiky vodou, takže pozdější profesionální opravy jsou možné.

 

Ma*Fra Quick – oprava, plnič defektu 300ml

mafra_quick_vOdstraní defekt a nahustí pneumatiku bez demontáže. Pro AUTO i MOTO. Nepoškozuje duši ani ventilek. Oprava je rychlá a účinná.

 

 

Opravná ruční sada na pneu

oprava_pneu_vPraktická souprava na lepení pneu

 

 

 

Kompresory

Kompresor 12V HEYNER MICRO PREMIUM 20 atm.

heyner_235000_vMalý přenosný vzduchový kompresor na 12 V, který se vejde do každého vozidla. Kompresor je vybavený měřičem tlaku, součástí balení jsou přídavné adaptéry, vše je uloženo v praktickém balení.

 

 

Kompresor 12V HEYNER PREMIUM AUTO-STOP 7 atm.

heyner_236000_vPřenosný vzduchový kompresor na 12 V s funkcí auto-stop a praktickým světlem. Kompresor je vybavený měřičem tlaku, součástí balení jsou přídavné adaptéry, vše v praktickém kufříku.

 

 

 

Kompresor 12V HEYNER PREMIUM 7 atm., 40lt/min.

heyner_premium_7_40l_vPřenosný vzduchový kompresor na 12 V s ohromným výkonem 40L/min. Kompresor je vybavený měřičem tlaku, součástí balení jsou přídavné adaptéry, vše v praktickém kufříku.

 

 

 

Kompresor 12V ALCA dvoupístový 12,5 atm.

kompresor_heyner_12_v* Velice výkonný dvoupístový vzduchový kompresor na 12V
* Vybavený měřičem tlaku.
* K nafouknutí pneu 205/70/R15 postačí pouhé 2 minuty.
* Tento kompresor nejde použít do standardní cigaretové zásuvky, je vybaven klasickými svorkami na připojení k autobaterii.

 

Kompresor 230V HEYNER PREMIUM 10,5 atm.

kompresor_heyner_230_v* Praktický přenosný vzduchový kompresor na 230 V, který by neměl chybět v žádné garáži.
* Kompresor je vybavený měřičem tlaku, součástí balení jsou přídavné adaptéry.

 

 

Ostatní

kryty_ventilku_cervene_mpytel_pneu_vvV nabídce dále naleznete čepičky klasické, ozdobné i  barevné. Ventilky, návleky na pneumatiky a spoustu dalších praktických  užitečných věcí