Stěrače

 

sterace_komplet

Stěrače Alca speciál graphit

stěrače_alcaStěrače Alca tvoří základní nabídku –  kovové lišty Alca speciál. Lišty jsou vyrobeny nejmodernější technologií. Grafitové gumičky jsou s přísadou teflonu a ramínka mají speciální ochranu proti korozi. Tento typ stíracích lišt je optimalizován pro ty nejspořivější zákazníky, kteří zároveň požadují dobrou kvalitu .  Prodloužená životnost díky vyšší kvalitě mnateriálu. Pozn.:  kovová část je z tenčího materiálu, proto se vyrábí jen do rozměru  600mm.   Stěrače Alca apeciál jsou určeny pro starší typy vozidel a dále také pro všechny typy vozidel s uchycením tzv.“ háčkem“. Vyrábí se v rozměrech 280mm(11″) – 600mm(24″).

 

Stěrače HEYNER Exclusiv Speed Spoiler

stěrače_heyner_exclusivStírací lišty HEYNER EXCLUSIVE speed jsou vyrobeny nejmodernější technologií. I u tohoto provedení máme  grafitové gumičky  s přísadou teflonu a ramínka mají speciální ochranu proti korozi a jsou vybavena přítlačným spojlerem. Na tento typ stírátek je možné aplikovat i speciální adaptéry pro nové typy uchycení (týká se především nových typů aut). Stěrač se spojlerem se standardně používá hlavně u řidiče. Při použití u spolujezdce, je nutné zkontrolovat zda je u ramínka dostatek místa pro spojler.

 

Stěrače HEYNER HYBRID Graphit

stěrače_heyner_hybridStěrač HEYNER HYBRID Graphit  je pružná lišta s přítlakem pro maximální zakřivení  i pro více zakřivená skla. Je určený zejména i pro nové typy uchycení stěračů . Pro nové typy uchycení stěračů je pak nutné použít adaptér podle typu uchycení (jako pomůcka slouží uvedená tabulka).  Používá se zpravidla pro novější vozidla cca od roku 2004-. Grafitová gumička, určeno pro až 1.500.000 cyklů. Standardní  součástí těchto lišt  jsou adaptéry  pro standardní „háčková“ ramínka. Maximální šíře ramínka je 11mm.

 

 

 

Stěrače HEYNER ALL SEASONS Graphit

stěrače_heyner_seasonsStěrače Heyner All Seasons  – moderní pružná lišta s přítlakem. Jde o kvalitní stěrač v provedení „pružná lišta s přítlakem“ určený zejména i pro nové typy uchycení stěračů tím i nová vozidla (vyrobena od r. cca 2004-) . Pro toto uchycení stěračů je nutné použít adaptér podle typu uchycení (jako pomůcka slouží uvedená tabulka). Grafitová gumička, je určena pro až 1.500.000 cyklů.  Standardní  součástí jsou adaptéry i pro standardní „háčková“ ramínka. Maximální šíře ramínka 11mm. Díky různým typům adaptéru pro tyto lišty, je možné použití téměř na všechny modely nových vozidel.

Tabulka adaptérů:

adaptery_heyner