Brunox Turbo Spray

brunox_turbo spray_vvBRUNOX TURBO SPRAY

Brunox turbo spray víceúčelový universální prostředek.

1. Brunox turbo spray jako – mazací prostředek:   Okamžitě odstraní vrzání. Všechny pohyblivé části se opět pohybují jako dříve.
2. Brunox turbo spray jako – ochrana proti korozi: Vytěsní vodu dokonce i z pórů. Vytvoří průhledný, kompaktní a nevysychající film. Před korozí chrání až po dobu šesti měsíců.
3. Brunox turbo spray jako – kontaktní spray:  Odpuzuje vodu a vlhkost z kovových povrchů, např. elektrických kontaktů, zapalování aut, strojů a motorů.
4. Brunox turbo spray jako – rozpouštěč rzi:  Pronikne mezi všechny díly, rozpustí rez a uvolní všechny pohyblivé části, např. šrouby, čepy, kabely a uzávěry. Zprovozní zatuhlé mechanismy.
5. Brunox trubo jako – čistící spray:  Rozpouští tuky, afalt, prach z brzdových destiček a patinu. Pronikne do nečistot, které pak lze setřít.

Brunox turbo spray tak nahradí více výrobků.

Balení: spray 400ml, kanystr 5000ml

 

brunox_zbrane_vvBRUNOX TURBO SPRAY NA ZBRANĚ

Je určen na lovecké, sportovní a služební zbraně. Je vhodný i pro sběratele zbraní (konzervace). Čistí, maže a chrání všechny kovové části, odstraňuje vlhkost, zbytky prachu, olova, mědi, niklu, tombaku a spolehlivě chrání proti korozi. Neutralizuje pot. Má výborné penetrační schopnosti, vytváří tenký, viskózní a nevysychající film. Neobsahuje silikon, teflon ani grafit. Je neutrální k lakovaným povrchům, gumě, platu a textiliím. Odstraňuje krátká spojení jako kontaktní spray. Aditivum Turboline zvyšuje kluznost pohyblivých dílů. Zajišťuje tak funkčnost opakovacích a automatických zbraní do teploty -55°C. Odstraňuje tuky, organické a minerální nečistoty. Obsahuje jen 3% hnacího plynu (CO2) a má bod vzplanutí 78°C.

Balení: spray 300ml