Glacidet

glacidet letníGLACIDET LETNÍ 

Je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz. Jedná se o dlouhodobě prověřovanou a osvědčenou kombinaci povrchově aktivních látek, emulgátorů, glykolů, parfému, barvy a jiných pomocných látek, která dokonale odstraní všechny běžné nečistoty, zbytky hmyzu a zanechá křišťálově čisté sklo. Nenarušuje lak automobilu, pryže ani plasty (polykarbonáty), chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Zabraňuje usazování vodního kamene v ostřikovačích. GLACIDET LETNÍ je čirá kapalina žlutého zbarvení, netradiční svěží vůně.
Použití:
Kapalinu naplňte do nádržky ostřikovačů nebo použijte k mytí oken. Používejte pouze v letním období, tj. při teplotách nad bodem mrazu. Přípravek je vhodné používat neředěný. Ředěním vodou se snižuje jeho mycí účinnost. V případě požadavku na ředění se ředí nejlépe destilovanou nebo kvalitní pitnou vodou do objemového poměru GLACIDET  : voda 1: 2.

Balení: 1 L, 3 L, 5 L, 25 L, 60lt, 200lt

 

glacidet_nano_vGlacidet letní NANO Exclusiv až do -5°C

Glacidet letní NANO Exclusiv -5°C je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz. Dokonale odstraní všechny nečistoty a zbytky hmyzu a zanechá křišťálově čisté sklo. Nenarušuje laky automobilů. Kapalina nenapadá polykarbonátové reflektory světlometů

 

Obsah: 4lt

 

 

 glacidet_20_3lt_vGLACIDET ICE FREE -20°C

Čisticí mrazuvzdorná kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Kapalinu řeďte na požadovanou mrazuvzdornost kvalitní pitnou nebo destilovanou vodou. Glacidet Ice Free -20°C  je čirá kapalina modrého zbarvení, příjemné vůně.
Použití:
K přípravě mrazuvzdorné kapaliny do omyvačů skel motorových vozidel. Používá se  neředěný  (-20 °C).  Všechny Glacidety dokonale odstraňují nečistoty a zanechávají čisté sklo. Chrání materiál ostřikovačů před korozí.

Balení: 1lt, 3lt, 5lt, 25lt, 60lt, 200Lt

 

glacidet_40_3lt_vGLACIDET ICE FREE -40°C

Kvalitní a osvědčená čisticí mrazuvzdorná kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Kapalinu řeďte na požadovanou mrazuvzdornost kvalitní pitnou nebo destilovanou vodou. Glacidet Ice Free -40°C 1lt je čirá kapalina modrého zbarvení, příjemné vůně.
Použití:
Glacidet Ice Free dokonale odstraňuje nečistoty a zanechává čisté sklo. Glacidet Ice Free -40°C řeďte na požadovanou mrazuvzdornost vodou, nejlépe destilovanou. Objemové díly (Glacidet -40°C : voda) = bod tuhnutí ve °C; 1 : 2 = -8 °C; 1 : 1 = -16 °C. Poznámka: Tolerance teplot +/-2°C

Balení: 1lt, 3lt, 5lt, 25lt, 60lt, 200Lt

 

GLACIDET ICE FREE -80°C

Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -80°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Zabraňuje světelnému, tepelnému a mechanickému opotřebení pryžových části. Nenarušuje laky automobilů. Brání tvorbě šmouh a usazování vodního kamene. Čirá kapalina modrého zbarvení, příjemné vůně, obsahující ethanol.
Použití:
Glacidet dokonale odstraňuje nečistoty a zanechává čisté sklo. Glacidet Ice Free -80°C řeďte na požadovanou mrazuvzdornost vodou, nejlépe destilovanou. Objemové díly (Glacidet -80°C : voda) = bod tuhnutí ve °C; 1 : 3 = -10 °C1 : 2 = -15 °C 1 : 1 = -30 °CPoznámka: Tolerance teplot +/-2°C

Balení: 1lt, 3lt, 5lt, 25lt, 60lt, 200Lt