Wunder Baum

 CAR-FRESHNER Corporation

Firma je globálním lídrem v oblasti automobilového průmyslu osvěžovačů vzduchu. Její  sídlo je  v Watertownu, New York, USA, ale exportuje po celém světě.  Značka Wunder baum je všeobecně známá. 

Historie firmy

Před více než 60lety řidič dodávky s mlékem v severní části New Yorku, kterému vadil zápach rozlitého mléka v autě oslovil Juliuse Sämanna, který pracoval v lékárně ve městě Watertown, NY. A protože Julius strávil nějaký čas hluboko v kanadských borových lesích napadlo ho použít aromatický olej na speciální materiál a brzy byl vyvinut koncept prvního automobilového  zavěšeného osvěžovače vzduchu. Julius také navrhl tvar tohoto výrobku a dal mu jméno  CAR-FRESHNER (auto osvěžovač) A tak vznikla americká legenda – kvůli rozlitému mléku. Tyto „malé stromečky“ wunder baum se ukázaly jako efektivní, vysoce kvalitní řešení společného problému proti zápachu a osvěžení vzduchu a brzy zmizeli z regálů prodejen. Objednávky se také začaly hrnout ze všech koutů země a rychle získali i silnou mezinárodní pověst. Juliusový průkopnický produkt se tak stal globálním symbolem čerstvosti a kvality.

Dnes

CAR-FRESHNER Corporation pokračuje ve své kvalitní práci a reaguje na poptávku spotřebitelů po svěžesti tím, že nabízí řadu různých nových produktů v několika značkách.
Kultovní „stromečky“ –  osvěžovače vzduchu se také objevily v mnoha filmech a televizních pořadech. Jsou stále velice populární než kdy jindy a jsou k dispozici v mnoha čerstvých vůní a poutavém designu.  Black Ice zůstává nejprodávanější vůní, následují  klasiky jako Royal Pine, Vanillaroma a nové auto vůně. 
Všechny „stromečky“ osvěžovače vzduchu jsou vyráběny ve dvou továrnách  ve Spojených státech:  Watertown, New York  a DeWitt, Iowa. V Evropě jsou stromečky značkové ARBRE MAGIQUE a Wunder-Baum, a jsou vyrobeny v přidružených závodech v Itálii, Švédsku a Švýcarsku.  

Závazek k dokonalosti

Julius Sämann byl vášnivým zastáncem vynikající kvality svých produktů. Trval na důkladném testování a dodržení postupů kontroly kvality, aby bylo zajištěno, že budou důsledně dodrženy nebo překročeny jeho vysoké standardy pro vůně, sílu a dlouhověkost.  CAR-FRESHNER se tak stále  zavazuje produkovat vysoce kvalitní, trvanlivé a cenově dostupné výrobky, které poskytují nejlepší možné vůně na základě zkušenosti.

Wunder Baum osvěžovače

V nabídce je široká paleta vůni  v známém provedení  „stromečku“. Tu úspěšně doplňuje řada Wunder-Baum závěsné lahvičky s extrakcí vůní. Vůně Apple, Tribal, Sport, Vanilla a Forest Fruit Vás okouzlí příjemnou parfemací.

wunder baum