S.G. Abrasives

Saint-Gobain Abrasives přední světový výrobce brusiva

Saint  Gobain Abrasives je přední světový výrobce brusiva. Jako jediný produkuje všechny tři hlavní typy brusiv; Pojené nástroje ( s keramickým a organickým pojivem ), brusiva na podložce a diamantové nástroje. Vše je podpořeno výjimečnou technologií, kompletními a inovativními produktovými řadami, vynikající reputací v oblasti kvality a bezpečnosti.
Saint Gobain Abrasives nabízí brusivo pro všechny sektory trhu od hobby marketů, lakoven, výroby konstrukcí, automobilového a lodního průmyslu, po průmyslová odvětví zahrnující letecký průmysl a výrobu turbín, slévárny, hutní průmysl a broušení nebo řezání kolejnic.

logo_flexovitDíky jedinečné technologii broušení, Flexovit poskytuje širokou škálu produktů a řešení, která splňují všechny individuální potřeby a požadavky, jak pro broušení, leštění, řezání, broušení nebo ostření, přes všeobecné strojírenství, všeobecné výroby, kovovýroby, údržbářské, opravny, zpracování dřeva, stavební, nástrojárny, železniční nebo slévárny.

 

flex_f1182_vŘezací kotouče Flexovit

Široká nabídka kvalitních řezacích kotoučů od průměru 115mm a tlouštky 0,8 mm.  Výběr od klasických až po kotouče na nerez.

 

 Brusné kotouče Flexovitflexovit_a_308

Brusné kotouče jsou určeny pro opracovávání různých materiálů, jako například odstraňování otřepů a broušení ploch. S kotouči Flexovit si hravě poradíte s materiály jako je litina, ocel, kámen, nerez a další.

 

logo_atlas

Atlas je značka od Saint-Gobain Abrasives a nabízí celou řadu produktů, jako řezací a brusné kotouče, lepené a potažené brusiva a diamantové kotouče.  V nabídce máme především diamantové kotouče.

 

 

 Norton Automotive Aftermarket

logo_nortonNorton řada od Saint-Gobain Abrasives – divize pro automobily. V nabídce máme to nejlepší co výrobce nabízí. Jak pro karosárny, tak především autolakovny. Norton nabízí kompletní sortiment brusiv pro tzv. „Automotive Aftermarket“.  Na základě zkušeností se vyvinul díky kombinaci vysoce kvalitních výrobků, dále již zmiňovanými bohatými zkušenostmi a hluboké znalosti všech profesionálních brusných systémů – od odstranění laku do povrchových rekondičních až po leštění a finální úpravu laku.. Nám tak svou kvalitou  umožňuje splnit prakticky všechny naše požadavky.

norton_lameloveNorton lamelové kotouče

Tyto lamelové kotouče tvoří základ pro odstranění starých nátěrů a důkladné očištění opravovaných ploch. Rozměry průměru 115 a 125mm patří mezi nejpoužívanější. Dodáváme hrubosti od 40 do 120.

 

Suché broušení

suche_brousen_v

multi_airvyseky_suche_v

Výseky průměru 150mm různých hrubostí, v základních provedeních, výseky na filmu a také  systém multi air.
Výseky vyznačující se vysokou účinností  a životností. Aluminium oxide jako brusná zrna a protizanášecí úprava NoFit eliminující připékání laku a tzv „psaní“ výseku.  Norgrip podklad pro rychlé a snadné použití. Stejnoměrná rychlost broušení a kvalita povrchu.

 

Mokré broušení

mokte_brouseni_v

 

archy_vblack_ice

Voděodolné archy BLACKice. Karbid křemíku jako brusná zrna. Flexibilní voděodolný latexový papír pro rychlý úběr a rovnoměrný povrch. Má velmi tvrdá, ostrá a odolná brusná zrna. Je ideální k broušení polyuretanového plniče před lakováním s výbornými vlastnostmi na broušení starých tvrdých laků.  Brusné archy T402 P2000 pak jsou ekvivalentem na jemné broušení.

 

Finální broušení a leštění  (program Norton Liquid Ice)

 

ice_p2000_vNorton Ice

Ultra jemné zrnitosti (P1500, P2000 a P3000) na pěnovém podkladu obsorbující vodu a tvarující se podle povrchu pro rovnoměrný přítlak na zrno.Povrchová úprava  nejvyšší kvality.  Rovnoměrný úběr po celou dobu životnosti. Omyvatelné, voděodolné a opakovaně použitelné. Jemný povrch a menší hloubka škrábanců. Vyžadují minimum úsilí během operace.

 

 

hvezdickyBrusné hvězdičky BLACKice

Samolepící výseky s ultra jemným zrnem karbidu křemíku pro jemné broušení laku před leštěním. Flexibilní voděodolný latexový papír. Používá se k odstranění drobných vad laku (prach, škrábance) před leštěním

 

 

 

 

liquid_ice_par LIQUID ICE pasty

Leštící pasty na vodní bázi bez příměsi silikonu a tím i  žádné riziko kontaminace. Redukce času potřebného k vyleštění povrchu. Vyhovují evropským normám pro životní prostředí.
Liquid Ice Step 1 pro leštění zrnitosti P1500
Liquid Ice Step 2 pro leštění zrnitosti P2000 a P30000

 

 

 

norwol

NORWOOL beránčí rouno

Vyrobeno z přírodního rouna pro vysoký lesk.  Kombinace pasty Liquid Ice Step 2 a rouna Norwool poskytuje ty nejlepší výsledky při leštění  na starých lacích.

 

 

 

no_pad_vLeštící pěnové kotouče

Otevřená struktura zvyšuje absorpci pasty a brání tak přehřívání.
Modrý , střední kotouč je určený pro odstranění jemných škrábanců.
Černý, měkký kotouč je určený pro nejvyšší možný lesk.

 

 

detailer_vLIQUID ICE / DETAILER SPRAY a mikroutěrka

Rychle a snadno odstraňuje zbytky po leštění.
Poskytuje laku excelentní ochranu.
Dostupný v balení po 1lt.

 

 

 

 

 

norton_unaseceNorton Podložné talíře a ruční unášeče

Gumové unašeče, které zajišťují rovnoměrný přítlak. Ideální pro zakřivené povrchy. Max. 10 000 ot./min.
Ruční unašeče (válečky) na hvězdičky, pro jemné zabrušování škrábanců.