Brunox

Švýcarská společnost BRUNOX AG přinesla na trh velice zajímavé víceúčelové spreje.
Hlavní produkt je jistě Brunox epoxy se svými převratnými vlastnostmi proti korozi.
Brunox Turbo Sprej – antikorozní, mazací, čistící a konzervační prostředek na bázi uhlovodanů s aditivem Turboline. Má výtečnou viskozitu, dokáže proniknout do jemných vlasových trhlin a povolí například pevně zatažený šroub. Zaručuje plnou ochranu před korozí stejně jako konzervování dutin. Odpovídající směs uhlovodanů zajišťuje jak souvislý ochranný film, tak i nutnou tloušťku vrstvy.Uvolní minerální nečistoty a rozpustí organické tak, že skvrny (téměř) všeho druhu mohou být odstraněny. Má velice nepatrné povrchové napětí a odpovídající přilnavost ke kovům, že voda je okamžitě vytěsněna. Tato vlastnost je zvlášť užitečná pro elektrické kontakty. Dokáže odstranit zkraty a může jim zabránit.
Další spreje na zbraně a jako ochranu proti korozi splní ta nejvyšší očekávání.
Řada Brunox Epoxy zase přichází jako převratný sanační prostředek proti rzi. Brunox na zbraně pak potvrzuje kvalitu řady produktů zn. Brunox. Jednotlivé produkty Vám představíme v prezentaci, neboť si zaslouží Vaší pozornost.

brunox_skupina_vVšechny výrobky prošly náročnými zkouškami v těžkých provozech a dostaly se i do základní výbavy mnoha organizací, včetně armádních opraven několika států. Jejich kvalita přesvědčí i vás. Sanace proti korozi a konzervace bude nyní hračkou.