Colorit

Společnost COLORIT spol. s r.o. je ryze česká obchodní společnost, zabývající se dovozem a prodejem laků, autolaků, a barev značek COLORSPRAY, EUROSPRAY, Clearbond.  Nabízí barvy, spreje, laky, tmely, korekční tužky, ochranné nástřiky, mazací a antikorozní prostředky pro opravárenské a technické obory, dále autokosmetiku a zimní produkty.

BARVY VE SPREJI

colorit barvy

Colorit barvy v nabídce začínají u základních barev určených jako kvalitní podklad pro další úpravu povrchu. Řada COLORSPRAY pak pokrývá velké spektrum barev za velice příznivé ceny. U řady EUROSPRAY je.

 SPECIÁLNÍ SPREJE

colorit_spray_special_v

 V kategorii speciální speje opět nabízíme řadu užitečných produktů. Je zde spray proti kunám, spray na disky kol, plnič pod lak, stříkací tmel nebo speciální spray na nárazníky a řada dalších produktů.

 

OCHRANNÉ NÁSTŘIKY

col_nastirky_v

 V nabídce jsou tzv. body systémy, kde jsou kartuše o obsahu 1lt na speciální pistole pro aplikace na spodky vozidel nebo dutin. Doplňují je spreje pro stejné ošetření částí vozidel. Nástřiky jsou buď přelakovatelné nebo nepřelakovatelné. Základ tvoří asfaltové nástřiky, dále je následují speciální nástřiky na bazi pryskyřic a vosků. Ošetření těmito přípravky výrazně prodlužuje životnost karosérie vozidel. Nabídka je pestrá a vybere si každý.