Frescura

STÁLÁ HVĚZDA V PRODUKTECH čištění automobilů

Značka Frescura se, v Itálii, zapsala historii čisticími  přípravky pro automobilový průmysl. Po více než padesát let, se stala lídrem. Neustálé zlepšení produktového portfolia, vždy spojené s high-end na trhu v oblasti inovací a kvality. Vždy následuje a často předpokládá měnící se požadavky automobilového světa pro dosažení obrovského úspěchu v tomto odvětví.

 

 

BODY GRAF PROT

Vysoce účinný, jednokomponentní přípravek pro antikorozní ochranu karosérií na bázi kaučuk- pryskyřice. Zaručuje dokonalou přilnavost a to i na PVC. Výborně chrání před korozí, dobře odolává soli, vlhkosti, olejům, jakož i mechanickému poškození od kamínku apod..
Vyniká dlouhou životností. Velmi rychle schne a je nepřelakovatelný. Je černý a vytváří esteticky zajímavou strukturu. Nastříká-li se ve vrstvě cca 1,5mm, má dobré tlumící/antivibrační vlastnosti.
Používá se zejména na spodky karosérií, ale i na spoilery, podběhy, prahy, spodní okraje dveří, motorové a zavazadlové prostory.
Balení: 1lt

 

FLY – letní koncentrát do ostřikovačů

Fly – letní koncentrát do ostřikovačů 250ml
Parfémovaný koncentrovaný prostředek do ostřikovačů. Odstraňuje dokonale mušky a nečistoty z předního skla a světlometů..
Použití: Nalijte celý obsah lahvičky do nádoby ostřikovačů a poté přidejte vodu, až do úplného naplnění nádoby ostřikovačů.
Obsah: 250ml

 

RAIN SKID – „Tekuté stěrače“

Speciální kapalina do ostřikovačů s efektem „tekutých stěračů“ použitelná celoročně až do -50°C.
Použití nano-technologie vytváří speciální film, který vklouzne do každé kapičky vody a omezí používání stěračů a zároveň zlepší viditelnost za deště či sněhových přeháněk. Čistotu a průhlednost čelního skla zajistí i za silného deště.
Použití: Obsah lahvičky přidejte k náplni v nádobě ostřikovačů.

Obsah: 250ml