Loketní opěrky

Rati – firma, která přišla na trh autodoplňků s velice povedenými loketními opěrkami. V současné chvíli vyrábí dvě řady. Řadu Armater S a Armster 2. Loketní opěrky si získlali obrovskou popularitu svým povedeným designem a provedením. Provedení je na vysoké úrovni a nejdůležitějším prvkem je jednoduchá montáž a co je nejdůležitější, každá opěrka je vyrobena pro daný typ vozu. Spodní montážní část je tak přesná na míru středového panelu.  Toto provedení je pak ve finále nejvýraznějším prvkem, neboť opěrka se tak stává přirozenou součástí vntiřního designu vozu a nijak nenarušuje  stávající prostor jako „cizí prvek“.

 

ARMSTER Soperka_armster_a

Loketní opěrky základní řady.  V nabídce jsou pro  širokou  škálu typů vozidel. Opěrky se vyznačují snadnou montáží.  S podrobnými informacemi, včetně montážních návodů naleznete na našem e-shopu.

 

 

ARMSTER 2Armster_II_ 2_v

Nový typ loketní opěrky s perfektním designem. Opěrky se vyznačují snadnou montáží s nosností až 80 kg. Jsou opatřeny vyjímatelnou brašnou na mobil s uchycením za opasek.  Vlastnosti: horizontálně posuvná horní strana, výklopné provedení, nastavitelný úhel sklonu opěrky. Samozřejmou výhodou je úložný prostot uvnitř loketní opěrky. Řada 2 je určena především pro nové typy vozidel. Výrobce je postupně doplňuje pro nové značky. Podrobnosti na našem e-shopu.