Ofuky oken

Představíme vám praktický doplněk pro váš vůz – deflektory nebo-li ofuky oken. Výrobek je nejen estetický, ale i velmi praktický. Každý motorista, který vyzkoušel deflektory – ofuky oken jistě ví o jejich přednostech. Nejen, že vás chrání před nepříjemným průvanem, ale jsou velmi příjemným doplňkem za každého počasí, kdy bez obav můžete jet s pootevřeným okénkem. V následující nabídce vás seznámíme s tímto praktickým výrobkem. Pro úplnost uvádíme, že dodáváme  tento výrobek na objednávku témeř do všech známých modelů aut na našem trhu.

Ukázky:  ofuky oken – deflektory ro různé typy vozidel

ofuky oken octaviaŠkoda Octavia
Deflektory na známý vůz Škoda Octavia. Velmi zdařilé provedení je patrné již ze záběru. Deflektory tohoto typu jsou provedené v linii vozu a esteticky vhodně dotvářejí image vozu.
Provedení: kouřový efekt

ofuky oken renaultRenault Trafic
Na snímku je vidět i použití na zcela nové typy užitkových vozů..
Použití: i pro Opel

 

ofuky oken ford transitFord Transit
Vydařené je i provedení pro užitkové vozy jako je Ford Transit, Peugeot Boxer a další typy. U těchto vozů přednosti delfektorů ocení profesionálové, kteří stráví ve voze většinu pracovního času.
Ford

 

Ofuky oken jsou vyráběny s pečlivou přesností na daný typ vozidla. Jejich mírné „kouřové“ provedení ladí s designem v podstatě každého vozidla.