Frescura

Frescura  – autokosmetika

Nabídka kvatlitní autokosmetiky od předního italského výrobce. Nyní i naši zákaznící mají možnost použití velmi dobrých výrobků ze země sportovních a klasických automobilů. Výrobky ošetří a ochrání vaše vozidlo za přijatelnou cenu.

 

SKAY LUX – Cocpit spray

Obnovuje, vylepšuje a chrání čistotu koženkových a plastických materiálů. Zbavuje palubní desku a další vniřní zařízení od skvrn a zanechává dlouhotrvající lesk a svěží vůni. Antistatické složení zabraňuje ukládání prachu a pomáhá zamezovat blednutí plastů.
Obsah: 600ml

 

DETEX – čistič čalounění

Prostředek na čištění autosedaček, sedacích souprav, koberců a přírodních textilií. Vhodný je i k čištění plastů. Špičková aktivní pěna Vám usnadní práci.
Obsah: 400ml

 

 

 

LUXOR – pěna na čištění skel

Přípravek na čištění skel, zrcadel a dalších omyvatelných ploch. Velmi dobře odstraňuje nečistoty, mastnotu a svým antistatickým účinkem zabraňuje usazování prachu. Výborně dokonce odstraňuje hmyz z předních masek automobilů.
Obsah: 400ml

 

 

AUTOŠAMPON

Výrobek vyvinutý pro snadné a důkladné mytí karosérií automobilů. Malé množství autošamponu rozpuštěné ve vědru vody vytvoří pěnivý, iintenzivní čistící prostředek. Aplikuje se mycí rukavicí nebo houbou. Po opláchnutí čistou vodou získá váš vůz dokonalý lesk.

Obsah: 1000ml

 

CLEAN WAX  – Autošampon s voskem

Autošampon s voskem 1000ml
Speciálně vyvinutý přípravek pro hluboké a přitom snadné ruční mytí vozidel a všech omyvatelných povrchů. Důkladně omyje a zanechá samolešticí film na karosérii s efektem vzhledu nového laku. Chrání povrch před UV zářením po dlouhou dobu. Přípravek je biologicky odbouratelný.
Základní vlastnosti: *lesklý efekt * vysoce pěnivý účinek * příjemná vůně * nedráždí pokožku *
Ruční použití:. Pro běžné mytí můžete dávkovat jeden uzávěr přípravku na 8-10lt vody Poté povrch omyjte houbou nebo mycí rukavicí . Nakonec důkladně opláchněte větším množstvím čisté vody
Obsahuje povrchově aktivní látky podle REG. 648/2004/CE
Obsah: 1000ml