Thule

Střešní nosiče a příslušenství THULE

Thule pro Vás: My víme jak na to. Vy určujete kde a kdy. Pokud se chystáte vyrazit na výlet, můžete s námi počítat. Ať už se vydáte kamkoli, na naše přepravní systémy se můžete vždy spolehnout – a to dokonce, i tam kde končí silnice a začíná skutečná výprava.

Ať už se chystáte zdolávat závratné výšky hor, cestovat rozpálenou savanou, sjíždět divokou řeku nebo se plavit po nevyzpytatelném moři, měla by vaše cesta být co nejednodušší, nejbezpečnější a stylová. Při vývoji střešních nosičů, střešních boxů i nosičů zavazadel jsme na to pamatovali. K vývoji každého výrobku přistupujeme tak, abychom své produkty přizpůsobili vašemu životnímu stylu.

thule_nosiceStřešní nosiče

Všechno začíná u střešního nosiče.  Všechny střechy nejsou stejné a proto si  vyberme patky a upevňovací systém pro svůj vůz a svoje potřeby. Najdeme optimální řešení a můžeme se  vydat  na cestu. Se značkou Thule máme jistotu té nejvyšší kvality a užitkovosti.

 

thule_boxy

AutoBoxy

Elegance, styl, design a funkčnost to vše v dokonalé harmonii splňují střešní boxy Thule.

 

thule_kolaNosiče kol

Jejich konstrukce je synonymem pro profesionalitu a zásadový postoj. Tímto dojmem budou nosiče působit za všech situací.

 

thule_lyzeNosiče lyží

Nosiče Thule  zaručí bezpečnou dopravu vašich snowboardů a lyží. Navíc se snadno montují, nakládají a vykládají, a to v jakémkoli počasí.

 

thule_lodeNosiče lodí

Nosiče pro kajaky a kánoe. Rychlejší, bezpečnější, snazší nakládání a vykládání a užijete si více času na vodě. Nosiče Thule vám umožní dělat to, co máte nejraději.